Mūsų žirgai

EPAS - 6 metų Fryzų veislės eržilas atvykęs iš Olandijos. Tobulo žirgo pradininkas. Nuo šio nuostabaus žirgo atsiradimo, kilo idėjos įsteigti "Tobulą žirgą" bei atvežti daugiau šios veislės atstovų į Lietuvą. Ramus, geranoriškas žirgas be galo pasitikintis žmogumi.  Išskirtinai elegantiškas ir protingas Fryzas daugeliui žmonių padėjęs pakeisti požiūrį į žirgus, bei atsikratyti baimių ir neteisingų įsitikinimų apie šiuos gyvūnus. Epas ruošiamas išjodinėjimo linkme, dalyvavęs varžybose bei parodes pirmuosius gerus rezultatus. Dar jaunas žirgas su didele perspektyva ateityje.

 

Tango - Kilmingas Fryzų veislės eržiliukas. Auga didelis gražuolis, nors jam šiuo metu tik 1,5 metukų , bet jo ūgis jau siekia 164 cm :) Tango labai draugiškas ir žaismingas jaunėlis. Jo tėtis kilmingasis Tsjalke 397.

 

Miledi - Lietuvos jojamūjų veislės kumelė. Labai protinga ir draugiška. Ant jos gali joti net visai nepatyrę raiteliai, nes Miledi tikra dama - elgiasi atsargiai ir gražiai su net visai nemokančiais joti. Jos didžiausias gabumas - tai šokinėjimas per kliūtis. Miledi be didelio vargo gali įveikti net labai aukštas sistemas. Ši balta gražuolė taip pat labai mėgsta pozuoti, todėl su ja galima pasidaryti gražias fotosesijas :)

 

 Dakota - Hanoverių veislės kumelė. Labai jautri ir greit prisiriša prie žmogaus. Nors būdama toliau nuo namų viena jaučiasi nedrąsiai, bet paskui Epą sektų nors ir į pasaulio kraštą :) Dakotą labai myli vaikai, nes ja joti labai lengva. Raginti jos tikrai nereikia, ši mergina mėgsta greitį ;)

 

 

Hero - Miledi ir Epo sūnelis :) Charakteriu labai panašus į tėvelį. Labai ramus, draugiškas mažylis. Tikra tėvelio kopija. Viską daro lėtai ramiai, bet užtikrintai :) Jam jau 7 mėnesiai. Hero labai mėgsta aplinkinių dėmesį ir skanėstus ;)

 

JoomSpirit