Jojimas

Jodami žirgu jusite gamtos alsavimą, nes visos jojimo treniruotės bei žygiai vyksta tik gamtoje. Dar viena džiugi žinia - jojant tvirtėja raumenys, gerėja laikysena. 1 val. jojimo prilygsta net 10km bėgimui!!! Išdrįskite susidraugauti su šiuo nuostabiu gyvūnu - žirgu. Tai ne tik smagi, bet ir naudinga pramoga ir vaikams ir suaugusiems! Atvykite pas mus jodinėti ir pailsėti su visa šeima ar draugais.

Siūlome platų jojimo pasirinkimą:

  • Jojimo pradžiamokslis – daugiametę patirtį turinti trenerė moko jojimo meno aikštelėje. Nuolatinėje jos priežiūroje jūs netruksite įgusti valdyti žirgą ir taisyklingai sedėti balne.
  • Vesterniškas jojimas – siūlome ne tik klasikinio jojimo pamokas, tačiau ir didingą istoriją turinčių vakarų jojimą. Mokome įvaldyti žirgą jojant įvairiais vesterno varžybų tipais – tai jojimas aplink statines, tako klasė, bei vesterniškas žirgo valdymas.
  • Ruošimas varžyboms - ištobulinus savo įgūdžius, ar juos jau turint, trenerė padės ruoštis varžyboms ir siekti profesionalumo. Ruošiame varžyboms tiek su mūsų žirgais, tiek su jūsų asmeniniais.

  • Pramoginis jojimas – siūlome žygius laukuose ir miškuose, esant geram orui ir maudynes su žirgais.

 

 width=

JoomSpirit